Firma szkoleniowa - Poznań i Wielkopolska | Michał Łęgowski
Jeśli wydaje Ci się, że robisz coś na 100%, to znaczy, że możesz na 120% MICHAŁ ŁĘGOWSKI WITAJ! Dziękuję Ci, za to że postanowiłeś dowiedzieć się czegoś o mnie. Niezmiernie cieszy mnie fakt, że być może już za chwilę przekonam Cię do tego, że warto się ze mną spotkać. Zaczynajmy!
o mnie, informacje, info, referencje, osiągnięcia, umiejętności
13396
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-13396,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-12.0.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

O mnie

Jeśli wydaje Ci się, że robisz coś na 100%, to znaczy, że możesz na 120%
Michał Łęgowski

WITAJ!

Dziękuję Ci za to, że postanowiłeś dowiedzieć się czegoś o mnie.

   • Jestem akredytowanym coachem ACC (International Coaching Federation), trenerem umiejętności społecznych i praktykiem biznesowym. Ukończyłem Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu o profilu absolwenta trenera biznesu, posiadam certyfikację VCC (Vocational Competence Certificate) i NSB (Neuro-lingustic programming in Business).

   • Moje główne zajęcie to pełnienie funkcji prezesa zarządu spółki – firmy szkoleniowej TrainBrain Polska Sp. z o.o. czyli prowadzenie szkoleń. Ponadto, prowadzę liczne sesje indywidualne dla moich klientów, którzy cenią sobie mój styl prowadzenia spotkań. Wcześniej pracowałem m. in. w firmie szkoleniowej Life Architect oraz w PBDA Consulting.
   • Zanim do życia została powołana moja własna firma szkoleniowa, przez 3 lata byłem kierownikiem projektu MeetPRO, gdzie moim zadaniem była koordynacja spotkań praktyków rozwoju osobistego odbywających się w 8 miastach Polski i w formie kilkudniowych wyjazdów rozwojowych. W ten sposób, co miesiąc miałem wpływ na życie blisko 500 Polaków, oferując warsztaty porównywalne do tych organizowanych przez firmy szkoleniowe.
   • Ponadto jestem mówcą zaawansowanym (certyfikat ACS, ALB) Toastmasters International – międzynarodowej organizacji zajmującej się profesjonalnymi przemówieniami publicznymi. Pełnię rolę mentora w AIP inkubatory.pl, gdzie pomagam rozwijać się start-upom i ściśle współpracuję z Business Link, prowadząc szkolenia w formule Business Training.
   • Jestem bardzo aktywny zawodowo, m. in. występuję na uczelniach wyższych (wygłosiłem ponad 45 wykładów otwartych na różnych uczelniach), wypowiadam się jako ekspert w mediach, prowadzę swój kanał na YouTube. Występowałem na jednej scenie z takimi osobami jak Robert Cialdini, Jarosław Kuźniar, Jerzy Zientkowski, Adela Warać i prof. Jan Miodek.
   • Jako przedsiębiorca i biznesmen, wiem jak pomagać ludziom w rozwoju osobistym i biznesie. To moja największa pasja od blisko 9 lat. Prowadząc działalność, staram się wychodzić poza określone schematy, zgodnie z którymi działają inne firmy szkoleniowe. Od samego początku wszystko, czego nauczyłem się z książek i szkoleń testuję na własnej skórze, tworzę autorskie programy nauczania, angażuję się w czynny rozwój firmy szkoleniowej i przekazuję dalej to, co skuteczne i najlepsze dla moich klientów. Prywatnie jestem ratownikiem WOPR, kształcącym się psychologiem oraz entuzjastą myrmekologii i sportów ekstremalnych (np. jazda konna, nurkowanie głębinowe, wspinaczka).

firma szkoleniowa

CO MÓWIĄ INNI?

Firmy szkoleniowe Poznań

Moja misja

Moją osobistą misją jest budowanie świadomości u ludzi na temat ich samych i otaczającego świata. Uważam, że to pozwala przebudzić ludzki potencjał, który jest nieograniczony i piękny sam w sobie.

 

Chcę być przykładem człowieka z pasją i sukcesami, którego pochłania nie tylko własna firma szkoleniowa. Właśnie dlatego jestem płetwonurkiem CMAS , ratownikiem WOPR i podróżnikiem. Uważam, że nie ma nic lepszego na świecie niż cwał na końskim grzbiecie i stawianie sobie nowych wyzwań.  Kocham podróże i wiem, że rok bez dobrej wyprawy to rok stracony.

 

Przeczytaj teksty na blogu, które są kwintesencją mojego życia i osobowości. Przekazuję tam namiastkę tego, co mam Ci do zaoferowania.

Prężnie współpracuję z:

Chciałbyś porozmawiać ze mną osobiście?

Poznaj siebie!

Zapisz się, żeby otrzymać praktyczny e-book pt. "7 sposobów by wydobyć Twój pełny potencjał". Twoje dane są bezpieczne, nie toleruję spamu. 

Odbierz darmowy ebook!

Dobra robota!