Profesjonalny mentoring i coaching | Michał Łęgowski
Mam nadzieję, że ta krótka metafora pozwoliła Ci spojrzeć na Twoje kwestie zawodowe lub biznes trochę inaczej. Jako ekspert doskonale zdaję sobie sprawę, czego potrzebujesz. Na swoim morskim szlaku trafiłeś właśnie na mój okręt, który pomoże Ci rozwinąć skrzydła. Jestem specjalistą w dziedzinie rozwoju biznesu, umiejętności osobistych i personal brandingu. Ponadto, zajmuję się przygotowywaniem trenerów i coachów na rynku pracy. Bez względu na to, w jakim momencie swojego życia zawodowego jesteś - możesz się dynamicznie rozwijać i stworzyć biznes marzeń. Zmienić branżę, otaczać się ludźmi, których potrzebujesz i znaleźć więcej czasu na to, czego pragniesz. Moje życiowe motto brzmi - “Jeśli żyjesz na 100%, to znaczy, że możesz na 120%”. Pokażę Ci, jak możesz gospodarować swoim czasem i zasobami, robiąc dokładnie to, do czego zostałeś stworzony. Kiedy w pełni wykorzystasz swój potencjał, wtedy pieniądze same do Ciebie przyjdą. Gotowy złapać wiatr w żagle?
mentoring, poznań, samorozwój, biznes, zawód, kariera
15298
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15298,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-12.0.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Mentoring

mentoring
TWOJA PRZYSTAŃ

Człowieka można porównać do statku pływającego po wielkim oceanie możliwości. Na początku każdy z nas bezpiecznie buduje swoją łódź w porcie. Każde doświadczenie, nabyte umiejętności oraz wiedza kształtują naszą karierę zawodową.

 

Wszystkie elementy, z których budujemy swój statek mają znaczenie. Im jesteśmy starsi i bardziej doświadczeni, tym większy staje się nasz okręt. Niestety będzie on zawsze malutki w porównaniu do wielkiego oceanu, jakim jest rynek pracy i wszechobecny biznes.

 

Możliwości, które daje nam świat, są niezmierzone. Jak wykorzystać je na swoją korzyść? Na każdym kroku musimy podejmować decyzje oraz gonić czas. Nie bez znaczenia są także ludzie, których wpuszczamy na swój pokład. To oni nam towarzyszą i nas wspierają. Twoja kariera i życie to Twój okręt.

 

Kiedy wypłyniesz już z portu rodzi się pytanie: dokąd zmierzasz i jak szybko dopłyniesz do miejsca, w którym pragniesz się znaleźć?

Złap wiatr w żagle

Mam nadzieję, że ta krótka metafora pozwoliła Ci spojrzeć na Twoje kwestie zawodowe lub biznes trochę inaczej. Jako ekspert z zakresu mentoringu i coachingu oraz technik mastermind doskonale zdaję sobie sprawę, czego potrzebujesz. Na swoim morskim szlaku trafiłeś właśnie na mój okręt, który pomoże Ci rozwinąć skrzydła. Mentoring, coaching i spotkania mastermind będą ku temu pierwszym krokiem.

 

Jestem specjalistą w dziedzinie rozwoju biznesu, umiejętności osobistych i personal brandingu. Ponadto zajmuję się przygotowywaniem trenerów i coachów na rynku pracy. Bez względu na to, w jakim momencie swojego życia zawodowego jesteś – możesz się dynamicznie rozwijać i stworzyć biznes marzeń. Zmienić branżę, otaczać się ludźmi, których potrzebujesz i znaleźć więcej czasu na to, czego pragniesz. Gdy doświadczysz procesu mentoringu i coachingu oraz poznasz wspierającą Cię grupę mastermind, łatwiej będzie Ci odnaleźć Twoją drogę.

 

Moje życiowe motto brzmi – “Jeśli żyjesz na 100%, to znaczy, że możesz na 120%”. Poprzez mentoring i mastermind pokażę Ci, jak możesz gospodarować swoim czasem i zasobami, robiąc dokładnie to, do czego zostałeś stworzony. Kiedy w pełni wykorzystasz swój potencjał, wtedy pieniądze same do Ciebie przyjdą. Gotowy złapać wiatr w żagle?

mentoring i coaching

Zakres pracy mentoringowej

rozwoj

personal-main

exp-main

Tematyka mentoringu

Dopasujmy tematykę naszych spotkań do Twoich potrzeb.

ROZWÓJ BIZNESU

ROZWÓJ BIZNESU

– budowanie modelu biznesowego

– promocja i marketing

– zarządzanie zespołem

– komunikacja i jakość marki

– organizacja pracy

– wdrażanie zmian

– procesowanie biznesu

– outsourcing i barter

– profesjonalizacja organizacji

ROZWÓJUMIEJĘTNOŚCI OSOBISTYCH

ROZWÓJUMIEJĘTNOŚCI OSOBISTYCH

– przywództwo

– zarządzanie czasem

– inteligencja emocjonalna

– komunikacja międzyludzka

– networking biznesowy

– przemawianie publiczne

– planowanie kariery

– produktywność

– sprzedaż

– perswazja

ŚCIEŻKA EKSPERTA

ŚCIEŻKA EKSPERTA

– wizja i strategia działania

– kompleksowy personal branding

– rozwój wiedzy i umiejętności branżowych

– przygotowanie do certyfikacji

– przygotowanie do wejścia na rynek

– generowanie zasięgu i klientów

– kontrola postępów i eliminacja błędów

Zagadnienia poruszane w trakcie mentoringu mogą się mieszać ze względu na maksymalne dopasowanie materiału do potrzeb i oczekiwań klienta. Istnieje możliwość rozwiązywania konkretnych problemów lub wybór kompleksowej pracy nad danym obszarem. Jeśli jest jakiś temat, który Cię interesuje, a nie został wymieniony powyżej, to skontaktuj się ze mną w celu omówienia możliwości współpracy.
Mentoring nie spełnia Twoich oczekiwań? W każdym momencie możesz poprosić o zwrot pieniędzy lub przerwać proces mentoringowy! Efekty, które uzyskujesz, są dla mnie priorytetem, dlatego to Ty zadecydujesz, czy jesteś zadowolony z naszej współpracy.
Czy pamiętasz, żeby nie robić niczego w ciemno? Pierwsza sesja służy wprowadzeniu do wszystkiego, co będzie działo się, podczas naszych spotkań. Trwa ono około 30 minut i jest zupełnie niezobowiązująca i darmowa. Skorzystasz?

Formy mentoringu

Wybierz najdogodniejszy dla Ciebie sposób naszych spotkań.

 • @Mentoring

 • PLN150/MAIL
  • najtańsza opcja współpracy
  • doskonałe rozwiązanie dla wzrokowców
  • wsparcie mentora metodą korespondencyjną
  • konkretne rozwiązanie jednego problemu zawodowego i propozycja min. 2 ćwiczeń do wykonania samemu
  • przy wymianie więcej niż trzech maili, cena za wiadomość to 100 PLN

 • SKYPE MENTORING

 • PLN300 /1 H
  • bezpośredni kontakt z mentorem
  • doskonałe rozwiązanie dla osób o małej dyspozycyjności
  • rozmowa przez Skype, FaceTime lub standardowe połączenie telefoniczne
  • dodatkowa korespondencja mailowa w razie potrzeby

REKOMENDOWANY
 • MENTOR MEETING

 • PLN400 /1 H
  • najbardziej efektywna forma współpracy
  • opieka mentora nad klientem, podczas procesu
  • sesje odbywają się w przyjaznym biurze
  • spotkania w Poznaniu (możliwe wyjazdy — do ustalenia)

NOWOŚĆ!
 • MASTERMIND

 • PLN200 /2 H /OSOBA
  • grupowe spotkania mentoringowe
  • dla zespołów 3-5 osobowych
  • nowatorska i innowacyjna metodyka pracy
  • spotkania w Poznaniu (możliwe wyjazdy — do ustalenia)

Miejsce spotkań

Spotkania najczęściej odbywają się w inspirujących wnętrzach Business Link. Jest to miejsce pobudzające do kreatywnego myślenia i motywujące do działania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA
Czy istnieje możliwość spotkania się w innym mieście niż Poznań?

Tak, w grę wchodzą inne miasta, wówczas cena ustalana jest indywidualnie. Jest to związane z większym czasem i kosztami dojazdu.

Ile potrzebuję odbyć sesji, żeby uzyskać efekty?

Gwarancja efektów jest możliwa tylko po przejściu całego procesu lub jego kluczowych elementów. Zazwyczaj jest to około 4-6 sesji, jednak zależy to od zaangażowania i możliwości klienta.

Jak często odbywają się sesje i ile potrzebuję na nie czasu?

Jest to kwestia indywidualna, a na spotkania umawiamy się na bieżąco. Zazwyczaj jest to co 2-4 tygodnie, a jedna sesja trwa ok. 1,5 godziny.

Jaką mam pewność dotyczącą jakości sesji?

Cały proces mentoringowy jest autorski, jednak poszczególne narzędzia oraz metody stworzone zostały przez innych specjalistów. Jeśli nie uzyskasz efektów, możesz poprosić o zwrot pieniędzy. Na temat mojego doświadczenia dowiesz się więcej na podstronie “O mnie” lub podczas naszego pierwszego spotkania.

Czym różni się coaching od mentoringu?

Coaching jest partnerstwem z klientem, który w prowokującym do myślenia i kreatywnym procesie prowadzi do odkrywania siebie oraz maksymalizowania swojego potencjału. Jest to jedna z form rozwoju osobistego nastawiona na przyszłość, oparta o wiedzę i doświadczenia osoby coachowanej.

Natomiast mentoring jest relacją zorientowaną na zdobywanie konkretnej wiedzy i umiejętności zbudowanych na sprawdzonych metodach. Mentor stymuluje, inspiruje i przekazuje gotowe rozwiązania do wdrożenia. Tematy mentoringu są ograniczone do obszaru wiedzy eksperta i kwestii zawodowych, podczas gdy coaching obejmuje, również życie osobiste.

Boję się, że nie jestem wystarczająco dobry. Czy mentoring jest dla mnie?

Cały proces jest projektowany pod Ciebie i Twoje możliwości. Jest na tyle elastyczny, żeby zmobilizować Cię do pracy i uzyskać satysfakcjonujące efekty.Ty decydujesz, ile chcesz pracować nad sobą lub swoim biznesem. Nie ma się czego bać! 🙂

Chcesz poznać szczegóły? Pierwsze spotkanie jest darmowe i niezobowiązujące. Nie odkładaj tego na później. Zadzwoń lub napisz do mnie TERAZ.

Poznaj siebie!

Zapisz się, żeby otrzymać praktyczny e-book pt. "7 sposobów by wydobyć Twój pełny potencjał". Twoje dane są bezpieczne, nie toleruję spamu. 

Odbierz darmowy ebook!

Dobra robota!