Life coaching, szkolenia, coaching i mentoring dla firm i biznesu – ICF Poznań | Michał Łęgowski
Coaching oznacza zmianę - zrobienie kroku naprzód w odpowiednio dobranym kierunku. To proces uczenia się, podczas którego odkryjesz swój ogromny potencjał i zbadasz nowe obszary swoich możliwości. Pracując coachingowo masz pewność, że osiągniesz swoje zamierzone cele i zrobisz to zgodnie z samym sobą oraz swoimi wartościami.Wszystkie narzędzia i metody pracy zostaną dobrane indywidualnie dla Ciebie, żeby uzyskać jak najlepszą efektywność. Każdy człowiek myśli inaczej, dlatego potrzebuje odpowiedniego podejścia. Ty sam wiesz, co jest dla Ciebie najlepsze i dlatego to Ty wybierzesz tematy, nad którymi chcesz pracować. Ja natomiast zadbam o maksymalizację Twojego osobistego i zawodowego potencjału.Praca z coachem polega na dokonywaniu trwałej i głębokiej zmiany. To moment planowania, refleksji, przyjrzenia się, przeanalizowania tego, co jest dla Ciebie naprawdę najważniejsze.
coaching, poznań, trening, samorozwój, self-coaching, business, biznes, rozwój, trener, coach
15003
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15003,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-12.0.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
CZYM JEST COACHING?

Coaching oznacza zmianę – zrobienie kroku naprzód w odpowiednio dobranym kierunku. To proces uczenia się, podczas którego odkryjesz swój ogromny potencjał i zbadasz nowe obszary swoich możliwości. Pracując coachingowo masz pewność, że osiągniesz swoje zamierzone cele i zrobisz to zgodnie z samym sobą oraz swoimi wartościami. Life coaching pomoże Ci w problemach w sferze prywatnej, coaching biznesowy jest przeznaczony dla osób, które mają wiele wyzwań w życiu zawodowym. Wszystko to z gwarancją jakości ICF, ogólnoświatowej organizacji, która zrzesza profesjonalnych coachów.

 

Wszystkie narzędzia i metody pracy zostaną dobrane indywidualnie dla Ciebie, żeby uzyskać jak najlepszą efektywność. Każdy człowiek myśli inaczej, dlatego potrzebuje odpowiedniego podejścia. Ty sam wiesz, co jest dla Ciebie najlepsze i dlatego to Ty wybierzesz tematy, nad którymi chcesz pracować. Ja natomiast, jako profesjonalny i doświadczony coach, zadbam o maksymalizację Twojego osobistego i zawodowego potencjału.

 

Czego potrzebujesz? Czy będzie to coaching biznesu dla Ciebie lub Twoich pracowników? Może interesuje Cię coaching dla firm, aby obudzić w Twoim zespole pasję i pomóc im poznać ich mocne strony? Coaching zawodowy umożliwia zaplanowanie własnej ścieżki kariery, jednak równie ważne jest życie prywatne – dlatego oferuję także life coaching. Moje doradztwo jest zawsze dostosowane do Twoich potrzeb. Liczy się przecież to, żebyś to właśnie Ty odszukał w sobie siłę, energię, pasję; żebyś potrafił określić cel i skupił wszystkie swoje siły na jego realizacji. Wiedza, którą zdobyłem jako coach poprzez współpracę z ICF, dała mi narzędzia, dzięki którym mogę teraz pomóc Tobie.

 

Praca z coachem polega na dokonywaniu trwałej i głębokiej zmiany. To moment planowania, refleksji, przyjrzenia się, przeanalizowania tego, co jest dla Ciebie naprawdę najważniejsze. Nie pozwól na to, żeby Twoje życie było pasmem niewykorzystanych okazji. Zaufaj mojemu doświadczeniu w pracy coacha oraz jakości ICF i umów się na spotkanie – w grę wchodzi Poznań, okolice lub inne dowolne, wybrane przez Ciebie miejsce.

Przykładowe tematy do pracy coachingowej

1ca
1cb
1cc
1cd
1ce
1cf
1cg
1ch
1ci
1cj

Rodzaje coachingu

Dopasuj tematykę naszych spotkań do Twoich potrzeb.

LIFE COACHING

LIFE COACHING

Dotyczy sfery prywatnej klienta. Jest skupiony na wzroście satysfakcji i jakości życia.
CAREER COACHING

CAREER COACHING

Skoncentrowany wokół rozwoju kariery. Ma na celu wsparcie przy podejmowaniu zawodowych decyzji.
BUSINESS COACHING

BUSINESS COACHING

Skierowany do przedsiębiorców i ludzi biznesu. Pełen zakres wsparcia w zakresie kwestii firmowych.
TEAM COACHING

TEAM COACHING

Kreatywna praca grupowa i rozwój zespołowy. Optymalna wielkość grupy od 3-5 osób.
Coaching dla firm lub life coaching nie spełnia Twoich oczekiwań? W każdym momencie możesz poprosić o zwrot pieniędzy lub przerwać proces coachingowy! Efekty, które uzyskujesz, są dla mnie priorytetem, dlatego to Ty zadecydujesz, czy jesteś zadowolony z naszej współpracy.
Czy pamiętasz, żeby nie robić nic w ciemno? Pierwsza sesja jest wprowadzeniem do wszystkiego, co będzie działo się podczas naszych spotkań. Trwa ona około 30 minut, jest zupełnie niezobowiązująca i darmowa. Skorzystasz?

Formy coachingu

Wybierz najdogodniejszy dla Ciebie sposób naszych spotkań.

 • @Coaching

 • PLN90/MAIL
  • najtańsza opcja współpracy
  • doskonałe rozwiązanie dla wzrokowców
  • wsparcie coacha metodą korespondencyjną
  • min. 3 ćwiczenia praktyczne przygotowane dla Ciebie
  • przy wymianie więcej niż trzech maili, cena za wiadomość to 50 PLN

 • SKYPE COACHING

 • PLN250/1 H
  • bezpośredni kontakt z coachem
  • doskonałe rozwiązanie dla osób o małej dyspozycyjności
  • rozmowa przez Skype, FaceTime lub standardowe połączenie telefoniczne
  • dodatkowa korespondencja mailowa w razie potrzeby

REKOMENDOWANY
 • PERSONAL COACHING

 • PLN300/1 H
  • najbardziej efektywna forma współpracy
  • opieka coacha nad klientem, podczas procesu
  • sesje odbywają się w przyjaznym biurze
  • spotkania w Poznaniu (możliwe wyjazdy — do ustalenia)

Miejsce spotkań

Spotkania najczęściej odbywają się w inspirujących wnętrzach Business Link, zlokalizowanym w dogodnej części Poznania (Wielkopolska) lub Warszawie (Mazowieckie). Jest to miejsce pobudzające do kreatywnego myślenia i motywujące do działania.

A MOŻE MENTORING?

Sesje mentoringowe to specjalistyczna i dostosowana pod klienta wiedza, która pozwala na błyskawiczne wprowadzenie zmian w biznesie lub na ścieżce zawodowej. Lepsze zrozumienie swojego biznesu lub kariery ułatwia osiąganie zamierzonych celów. Od samego początku jesteś prowadzony za rękę, podczas nauki i realizacji wyznaczonych przez mentora zadań. Często jest to praca w terenie, wymagająca zaangażowania związanego z dużą ilością nowych sposobów, metodologii i narzędzi do wykorzystania w praktyce.

W coachingu biznesowym oraz zawodowym, a także mentoringu, liczy się doskonały kontakt z osobą, która będzie prowadzić Cię przez kolejne stopnie Twojego rozwoju. Dlatego od początku jestem otwarty na Twoje propozycje. Lepsza komunikacja to tylko jedna z zalet doradztwa, coachingu biznesu i mentoringu, które odkryjesz pracując ze mną.

 

Sprawdź w jakich tematach jestem ekspertem. W tych dziedzinach dostaniesz maksimum tego, czego potrzebujesz, czyli ogromne ilości skondensowanej wiedzy dostosowanej do Twoich potrzeb i możliwości. Dzięki jakości gwarantowanej przez ICF i setkom godzin spędzonym z klientami możesz zaufać mojej praktyce coachingowej.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Czy istnieje możliwość spotkania się w innym mieście niż Poznań?

Tak, w grę wchodzą inne miasta, wówczas cena ustalana jest indywidualnie. Jest to związane z dodatkowym czasem i kwestią dojazdu do klienta.

Ile potrzebuję odbyć sesji, żeby uzyskać efekty?

Ilość sesji jest ustalana orientacyjnie, podczas sesji kontraktowej. Cały proces coachingowy jest uzależniony od Twoich potrzeb i celów. Wszystkich szczegółów dowiesz się na pierwszym darmowym spotkaniu organizacyjnym.

Jak często odbywają się sesje i ile potrzebuję na nie czasu?

Jest to kwestia indywidualna, a na spotkania umawiamy się na bieżąco. Z reguły sesje coachingowe trwają godzinę, jednakże dodatkowe 30 minut pozwala na spokojne dokończenie omawianego tematu oraz podsumowanie sesji. W zależności od ilości wyznaczonych zadań sesje odbywają się co 1-3 tygodnie.

Jaką mam pewność dotyczącą jakości sesji?

Cały proces coachingowy oparty jest o kodeks etyczny ICF (International Coaching Federation), który otrzymasz na sesji kontraktowej. Jeśli nie uzyskasz efektów, które zostaną określone na początku – możesz poprosić o zwrot pieniędzy. Na temat mojego doświadczenia dowiesz się więcej na podstronie “O mnie” lub podczas naszego pierwszego spotkania.

Czym różni się coaching od mentoringu?

Coaching jest partnerstwem z klientem, który w prowokującym do myślenia i kreatywnym procesie prowadzi do odkrywania siebie oraz maksymalizowania swojego potencjału. Jest to jedna z form rozwoju osobistego nastawiona na przyszłość, oparta o wiedzę i doświadczenia osoby coachowanej.

Natomiast mentoring jest relacją zorientowaną na zdobywanie konkretnej wiedzy i umiejętności zbudowanych na sprawdzonych metodach. Mentor stymuluje, inspiruje i przekazuje gotowe rozwiązania do wdrożenia. Tematy mentoringu są ograniczone do obszaru wiedzy eksperta i kwestii zawodowych, podczas gdy coaching obejmuje również życie osobiste.

Chcesz poznać szczegóły? Pierwsze spotkanie jest darmowe i niezobowiązujące. Nie odkładaj tego na później. Zadzwoń lub napisz do mnie TERAZ.

Poznaj siebie!

Zapisz się, żeby otrzymać praktyczny e-book pt. "7 sposobów by wydobyć Twój pełny potencjał". Twoje dane są bezpieczne, nie toleruję spamu. 

Odbierz darmowy ebook!

Dobra robota!